10700.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
26,53 EUR, 28,57 USD
Jelzés nélkül: Havas házikó. Olaj, farost, kopott fakeretben, 60x80cm