10701.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Jelzés nélkül: Hölgy az asztalnál. Vegyes technika, papír. Dekoratív, kissé kopott üvegezett fakeretben. 54x34 cm