10759.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
15,92 EUR, 17,14 USD
Jelzés nélkül: Nyár. Olaj, papír, üvegezett fakeretben. 29x39 cm