10746.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 400 HUF
9,02 EUR, 9,71 USD
Jelzés nélkül: Ősz. Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben, 46,5×35 cm