10703.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Jelzés nélkül: Társaság. Vegyes technika, papír, 14x24 cm. Üvegezett, kopott fa keretben