10711.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
26,53 EUR, 28,57 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. elején működött festő alkotása: Romos kapu. Akvarell, papír. Dekoratív, sérült üvegezett fa keretben. 24x15,5 cm