10699.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Jelzés nélkül, feltehetően távol-keleti művész alkotása: Táj csónakkal. Akvarell, selyem. 25x20 cm. Üvegezett, kopott fakeretben.