10583.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Lekéry jelzéssel: Fatörzs. Olaj, farost. Sérült fakeretben. 39x29cm