10624.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 500 HUF
25,20 EUR, 27,14 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Libapásztorlány. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fa keretben. 50x70 cm