10623. 418. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Napfényes erdőrészlet. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 40,5×28 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf