10592.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 600 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetÅ‘en XX: sz. eleje: Hölgy népviseletben. Akvarell, papÃr, jelzés nélkül, hátoldalán Orsz. M. Kir. Iparművészeti FÅ‘iskola bélyegzÅ‘jével, széle kissé sérült, 20×21 cm