10556.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
R. Uttecht jelzéssel. Bad Sohl látképe- Olaj, vászon, hátoldalán címkén feliratozott. 40x50 cm