10878. 418. Gelaufene Fernauktion Stich
3 000 HUF
14
0 HUF
Benoist, Philippe (1813-1905 körül): Csata előtt. Litográfia, papír. Lap alján töréssel, kissé foltos. Üvegezett keretben, 19x27,5cm cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert