10873.
418. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Gerolamo Marzari portréja. Litográfia, papír. Foltos, kissé sérült (törésnyomokkal). Lapméret: 39×28,5 cm