10882.
418. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Hermann Kanzler (1822-1888) német tábornok, a Pápai Állam hadseregének parancsnoka, Paris, Lemercier & Cie, litográfia, papír, jelzett a litográfián. Kissé foltos. 27x21 cm