10875.
418. Gelaufene Fernauktion
Stich
5 000 HUF
Róma, Piazza di Spagna, Szűz Mária oszlop (Colonne de l'immaculée conception sur la place d'espagne)). Litográfia, papír. Jelzett a litográfián. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 24x32,5 cm