10872. 418. Gelaufene Fernauktion Stich
1 400 HUF
0 HUF
Szapolyay János, Magyarország királya. Litográfia, papír, jelzés nélkül, foltos, lap széle kissé sérült, 16,5×9,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra