cca. 1860. J.M. Kronheim & Co. által kiadott litográfia, 'Izrael gyerm... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/cca-1860-JM-Kronheim-Co-altal-kiadott-litografia-Izrael-gyermekei-mannat-gyujtenek-U~II2618814
2618814
10881
418
Engravings
Rufpreis:
4 000 HUF 10,61 EUR , 11,43 USD
Beschreibung: cca. 1860. J.M. Kronheim & Co. által kiadott litográfia, 'Izrael gyermekei mannát gyűjtenek', Üvegezett fakeretben. Keret belső mérete: 43x31cm