cca. 1860. J.M. Kronheim & Co. által kiadott litográfia, 'Mózes a Sína... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/cca-1860-JM-Kronheim-Co-altal-kiadott-litografia-Mozes-a-Sinai-hegyen-Uvegezett-fake~II2618818
2618818
10880
418
Engravings
Rufpreis:
4 000 HUF 10,61 EUR , 11,43 USD
Beschreibung: cca. 1860. J.M. Kronheim & Co. által kiadott litográfia, 'Mózes a Sínai hegyen', Üvegezett fakeretben. Keret belső mérete: 43x31cm