1914 Rovartani lapok, szerk.: Csiki Ernő, XXI. kötet, 1914, 160p, korabeli vaknyomásos egészvászon kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval, máskülönben jó állapotban