12163. 418. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
1 000 HUF
27
0 HUF
Régi német faragott kereszt, festett korpusszal, kopott, apró sérülések, jelzett, 60x35cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert