Musik, Noten, Instrumenten Zahl der Lose: 19
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2638836
14500
418
Music, Musical notes, Instruments
1944 Kodály Zoltán: 333 olvasógyakorlat. Bevezető a magyar népzenébe. Kiadói sérült papírborítóval
2640692
14501
418
Benkő Zoltán zongoraest dedikált műsor röplap, sérült.
2634591
14502
418
Operaszövegkönyvek 4 kötet: Wagner: A nürnbergi mesterdalnokok, Verdi: Machbeth, Poldini: Farsangi Lakodalom, Delibes: Lakmé. Bp.,1961-1962,Zeneműkiadó. Papírkötés.
2610330
14503
418
Ezeregy legnépszerűbb, legszebb magyar népdal. Összegyűjtötte: Rudnyánszky Gyula. Harmadik, javított és bővített kiadás. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói vászon borításban, kis kopásokkal. Néhány kijáró lappal. 2634702
14504
418
cca 1850 Szatmári csárdás és Halász dal. Régi, rézmetszetű kotta 2637804
14505
418
Dombay Hugó hangjegygrafikus iratanyaga, kották, levelezés, stb.
2555705
14506
418
1940-1943 A M. Kir. Operaház évkönyvei 1940-1941, 1942-1943. Bp., M. Kir. Operaház Igazgatósága. Papírkötések, jó állapotban.
2572374
14507
418
1995 Hobo koncertjegy, Kaposvár, sorszámozott, hajtásnyomokkal
2640811
14508
418
M. Ed. Duprez, M. Luigi Mercantini: Hymne de Garibaldi. Chanté par les Chasseurs des Alpes. XIX. sz. kotta francia és olasz nyelvű szöveggel, litografált borítóval. Párizs, Léon Escudier kiadása. 3 szt. oldal. Helyenként kissé foltos, alján kissé sérült. 27x17 cm 2641414
14509
418
cca 1930-1940 6 db hangversenykiadvány
2636262
14510
418
2636915
14511
418
Stockhausen, Karlheinz Donnerstag aus Licht. Opera in three acts. Milano, 1981. Scala. Kiadói papírkötésben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF