Kisértés. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1941. Karády Katalin, Nagy István, Bulla Elma és mások szereplésével. Rendezte: Farkas Zoltán. Litográfia, papír. P. Kiss jelzéssel a litográfián. Kellner Márkus nyomda, Bp. Takács Film. Forgalomba hozza: Hausz Mária Film. Sérült, hiányos, hajtásnyomokkal, helyenként kissé foltos. 94×30 cm / Vintage Hungarian movie poster, lithograph on paper, with da...
Kékszakállú 8-ik felesége (Bluebeard's Eigth Wife). . Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Gary Cooper és Claudette Colbert szereplésével. Rendezte: Ernst Lubitsch. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda., Bp. Paramount Pictures. Lap széle kissé sérült és kissé foltos, hajtásnyomokkal. 95×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster ...
A postamester. Örökbecsű filmalkotás (Eine Nacht im Mai). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Heinrich George, Hilde Krahl és Symo Margit szereplésével. Rendezte: Gustav Ucicky. Litográfia, papír. AOB P. Kiss jelzéssel a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda, Bp. Wien Film, Ufa. Sarkaiban és szélein kissé sérült és hiányos, hajtásnyomokkal, helyenként kissé foltos. 95×30 cm. 1940 október I3-...
Dzsungel Jim (Tigriskarmok). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Grant Withers, Raymond Hatton, és mások szereplésével. Litográfia, papír. Bereczky jelzéssel a litográfián Grund nyomda, Bp. Kárpát Film. Kisebb sérülésekkel, bal alsó sarka hiányos, hajtásnyomokkal, helyenként kissé foltos. 94,5×30,5 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie "Jungle Jim" released 1937, lithograph o...
cca 1930-40 Hollywood valódi email lack rouge, Valery Budapest, kisplakát, litográfia, papír, jelzés nélkül, kisebb törésnyomokkal, foltos, 17,5×26,5 cm.