Tengerész kézikönyv. I-II. köt. Bp., 1943, Magyar Tengerésztisztek Egyesülete. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, sérült gerinccel, az első kötet elején egy hiányzó lappal.
Magyar hajózási statisztikai kézikönyv 1945-1968. Főszerk.: Fekete György. Bp., 1971, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel, ábrákkal illusztrálva. Magyar, orosz és angol nyelven. Kiadói nylon-kötés, kissé koszos borítóval.
Hernád Tibor: A gyenesdiási fürdők története. Zalaegerszeg,én.,Szentmihályi-ny. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
Z. Karkovány Judit: Protiwinsky Ferenc balatonfüredi festőművész. Balatonfüred, 2005., Balatonfüred Városért Közalapítvány. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány, címlaphiánnyal.