Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2634660
30867
418
11000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) DN "Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945" Ag emlékérem (31,27g/0.999/42,5mm) T:PP patina
2632953
30868
418
Numismatik
Boros Tibor (1945-) DN "Kun Béla 1886-1939" egyoldalas, öntött Br plakett, eredeti tokban (107mm) T:1
2635119
30869
418
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1979. "Móricz Zsigmond emlékére - Hódolat az ember és műve előtt - 1879-1979" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, dísztokban (70mm) T:1- / Hungary 1979. "Móricz Zsigmond emlékére - Hódolat az ember és műve előtt - 1879-1979" double-sided, cast bronze commemorative medallion in display case (70mm) C:AU 2635144
30870
418
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "MÉE Szeged - Kodály Zoltán 1882-1967" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
Adamo SG6 2634643
30871
418
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1988. "Magyar Tudományos Akadémia Könyvtára - G. Telekiek Alapítványa" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (85mm) T:1- / Hungary 1988. "Library of the Hungarian Academy of Sciences" double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (85mm) C:AU 2619523
30872
418
3200
Numismatik
Búza Barna (1910-2010) ~1975. "Béke - Barátság" egyoldalas Br plakett eredeti tokjában (135x62mm) T:2 a tok pár kisebb helyen sérült
2633149
30873
418
Numismatik
Búza Barna (1910-2010) DN "Petőfi Sándor" és "Itt az idő most vagy soha!" öntött bronz plakett pár eredeti, sérült díszdobozban (94,5mm és 95mm) T:2
2634645
30874
418
Numismatik
Czinder Antal (1937-) 1989. "Füst Milán / Füst Milán Fordítói Díj" kétoldalas, öntött bronz díjérem, eredeti foltos dísztokban (97mm) T:1- / Hungary 1989. "Füst Milán / Füst Milán Fordítói Díj" Trasnlator's Award, double-sided, cast bronze award medallion in original spotted case. Sign.: Antal Czinder (97mm) C:AU 2635120
30875
418
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István" kétoldalas bronz emlékérem, dísztokban (70mm) T:1 2633618
30876
418
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo BP26 2566841
30877
418
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem, műbőr tokban T:BU 2633711
30878
418
Numismatik
Csucs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem plombált, sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:1 Adamo BP12
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF