Keramiken Zahl der Lose: 152
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2598349
11108
418
3800
Art-ceramics
Szecessziós bordó mázas fajansz váza, jelzett, minimális kopással, m: 24,5 cm 2603322
11109
418
Art-ceramics
Kerámia bagoly, jelzés nélkül, hibátlan, m:3,5cm 2603321
11110
418
Art-ceramics
Kerámia bagoly, jelzés nélkül, hibátlan, m:6cm 2386865
11111
418
Art-ceramics
Ón fedeles fajansz teáskanna, virágmintával matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
2416525
11112
418
Art-ceramics
2509620
11113
418
Art-ceramics
Középkori jelenet. Mázas cserép modern fali dísz. Jelzés nélkül. d: 23 cm
2572395
11114
418
3200
Art-ceramics
"Budapest" sörös korsó, kézzel festett, jelzés nélkül, lepattanással, m: 18,5 cm
2411895
11115
418
Art-ceramics
Zöld boros kancsó és pohár készlet 6 pohárral. Mázas kerámia, jelzés nélkül, kis kopásokkal m: 22 cm
2568365
11116
418
Art-ceramics
9db kerámia, fali emlék, magyar várakról, jelzés nélkül, kopásokkal, apró lepattanásokkal. Vegyes méretben.
2619457
11117
418
Art-ceramics
Selters Nassau forrásvíztartó kőkorsó, 1 l, kopásnyomokkal, m: 25 cm
2492315
11118
418
Art-ceramics
Kerámia figura, színesen festett, jelzés nélkül m: 7 cm
2492311
11119
418
Art-ceramics
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF