Keramiken Zahl der Lose: 152
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2602087
11060
418
Art-ceramics
Kovács Gyula (1945-2004): Iparművész sün figura mázas kerámia matricával jelzett (a művész által nem jelzett) minimális lepattanásokkal 12 cm
2602092
11061
418
Art-ceramics
Iparművész jelzett fali mázas kerámia dísztál, hátulján sérült. 18x18 cm 2621351
11062
418
Art-ceramics
Sarkadi iparművész kerámia hamutál kézzel festett kerámia, jelzett hibátlan d:13cm
2595428
11063
418
Art-ceramics
Retro kerámia iparművész kínáló tálka. Kézzel festett, jelzett, 13 cm 2631702
11064
418
Art-ceramics
Tófej hamutál, színes mázakkal festett kerámia, jelzés nélkül. hibátlan, 16x11cm 2632216
11065
418
Art-ceramics
2 db Retró váza, kerámia, színes mázakkal, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 30 cm cm
2634454
11066
418
5500
Art-ceramics
Király kerámia 2x6 db kávés csésze aljjal + 6 db pálinkás pohár kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan m: 10 cm 2634452
11067
418
Art-ceramics
Király kerámia 5 db pohár kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan m: 10 cm 2634447
11068
418
Art-ceramics
Király kerámia asztali készlet, kiöntő, váza, gyertyatartó kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 7-13 cm.ig
2637706
11069
418
Art-ceramics
Retro elefánt fej formájú váza, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 14 cm 2640257
11070
418
Art-ceramics
Retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, 24,5cm 2640024
11071
418
Art-ceramics
Tófej, retró, mázas kerámia váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 45 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF