Keramiken Zahl der Lose: 152
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2518430
11084
418
Art-ceramics
2 db VEB Keramische Werke Haldensleben német retró kerámiaváza. Kopott, jelzett. m: 13 és 19 cm
2518605
11085
418
Art-ceramics
Jakucs János Mezőtúr kerámia váza, jelzett, kopott, apró mázlepattanás, m: 22cm
2581860
11086
418
Art-ceramics
Japán hamutál és szódás kancsó, kerámia, Suntory Whisky márka feliratával, hibátlan, jelzett, 21x16cm, m:17cm
2448783
11087
418
Art-ceramics
Olasz mázas kerámia figurális italos palack, dugóval, tartalommal. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 18 cm
2607130
11088
418
3800
Art-ceramics
Art Deco kerámia, Horgász, színes mázakkal festett kerámia, jelzés nélkül, kopott, m:8cm
2598100
11089
418
3800
Art-ceramics
Art Deco kerámia pár, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, kopott, m:17cm
2571204
11090
418
Art-ceramics
Coulé mázas kerámia váza, apró mázhibákkal, jelzett, m:22cm
2623093
11091
418
Art-ceramics
Bagoly formájú német jelzett: Báfár., kerámia váza, jelzett m:19cm
2604108
11092
418
Art-ceramics
Gránit kerámia leveses tál, kis kopásnyomokkal, d: 17,5 cm 2600524
11093
418
Art-ceramics
AM jelzéssel: Retró váza, színes mázakkal festett kerámia, hibátlan, m:18,5cm, d:10cm
2566580
11094
418
Art-ceramics
Bozsik Kunszentmárton, füles váza népi dekorral, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, mázhibákkal, lepattanással m: 16 cm
2425562
11095
418
Art-ceramics
cca 1970 Virágmintás pálinkás butéla, mázas kerámia. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal, mázrepedésekkel, kis foltokkal, m: 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF