Keramiken Zahl der Lose: 152
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2425516
11096
418
Art-ceramics
1984 Hejőszalontai pálinkás butéla, mázas kerámia. Kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással, nyakán kis mázhibával, m: 20 cm
2523731
11097
418
Art-ceramics
Mittai jelzéssel: Női büszt. Terrakotta, jelzett, kopásnyomokkal, m: 29 cm
2538867
11098
418
Art-ceramics
Kerámia tálka, színes mázakkal festett kerámia, jelzés:- F S Stas - (Románia), kopott, d:12 cm
2437782
11099
418
100
Art-ceramics
Mázas kerámia korsó, kopásnyomokkal, m: 21,5 cm 2528759
11100
418
Art-ceramics
Betlehem, terrakotta, jelzett: G.Cs. Apró lepattanásokkal. d: 24cm
2603539
11101
418
Art-ceramics
Butlers mázas kerámia konyhai cukortartó edény. 20 cm
2608249
11102
418
6500
Art-ceramics
Casa Castelli jelzéssel: Olasz fali kerámia. 27x13cm
2598234
11103
418
Art-ceramics
Terebess kerámia kínálótál, asztalközép kézzel festett jelzett hibátlan 32x 23 cm 2598295
11104
418
Art-ceramics
Keleti kerámia főzőedény? kézzel festett jelzés nélkül 32cm 2598279
11105
418
4400
Art-ceramics
Dél-amerikai kerámia népi dohány vagy és nyújtó állvány repedéssel 32cm
2580850
11106
418
Art-ceramics
Herend village pottery váza és tálka. Kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, hibátlan. m: 19 cm
2598200
11107
418
Art-ceramics
Jie svéd italozó liba, kerámia figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 13,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF