Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2622523
11152
418
140000
2592863
11153
418
220000
Herendi SN (Siang Noir) mintás barokk fedeles váza. Kézzel festett porcelán. Hibátlan, jelzett. m: 42cm
2638464
11154
418
Fischer Emil (1863 - 1937): Cukortartó. Pálinkás Béla (1880-?), népi motívummal, mázas fajansz, kézzel festett, jelzett, lepattanással, m: 9,5 cm 2636727
11155
418
55000
Meisseni nagy méretű porcelán tál, jelzett, másodosztály, hibátlan. 41x41 cm 2630940
11156
418
140000
Herendi Magyar Nemes, 1942, kézzel festett porcelán, jelzett, korának megfelelő kopásokkal, m: 39 cm 2640093
11157
418
55000
Herendi szamócás áttört nagy bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 14 cm, m: 15 cm
2640169
11158
418
28000
Herendi porcelán monumentális, áttört bonbonier, aranyozott díszítéssel kézzel festett jelzett, rózsán apró lepattanás, d: 18, m: 18 cm 2538721
11159
418
40000
Herendi Párizs lángja, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, szépen restaurálva m:30,5cm
2523676
11160
418
40000
Óherendi figurális lámpatest, fehér mázas porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 29cm 2630942
11161
418
80000
Herendi juhász bárányokka, kézzel festett porcelán, jelzett, m: 22cm 2635717
11162
418
60000
Herendi táncoslány, kézzel festett, jelzett, fenékrészen mázhibával, m: 33 cm 2630943
11163
418
34000
Herendi Déryné, fehérmázas porcelán, jelzett, m: 37 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF