11253. 418. Gelaufene Fernauktion Porzellan
20 000 HUF
0 HUF
Herendi gyümölcsmintás vegyes tétel, kézzel festett porcelán, sérült, hiányos, jelzett, 1940-es évek.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras