8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Herendi virágmintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1940 + benyomott jelzés), sérüléssel, kisebb kopásnyomokkal, 12x8x4,5 cm