11481. 418. Gelaufene Fernauktion Porzellan
12 000 HUF 31,83 EUR, 34,29 USD
0 HUF
Német porcelán tehénfejő lány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván