17448.
419. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
Verne Gyula: Öt hét léghajón. Utazás Afrikában. Bp., [1923], Franklin-Társulat, 328 p. Ötödik kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Illusztrált félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.