Vezérfonal művezetőhelyettesek és csoportvezetők, valamint mozdonyvezető tanoncok műhelyi kiképzéséhez. VI-X. rész. Magyar Királyi Államvasutak. Jegyzet, kézirat gyanánt. Bp., 1942, MÁV Igazgatósága. Számos fekete-fehér illusztrációval. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval, egy hiányos lappal.
1973 Maschinen aus der USSR 1973. 4. 31. Moskau, 1973,Energomachexport. Német nyelven. Fekete-fehér és színes fotókkal. Benne a budapesti metróról szóló cikkel, fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben.
MÁV Tűzrendészeti utasítás. Közlekedés- és Postaügyi Minisztérium I. Vasuti Főosztálya. Bp., 1958., KÖZDOK. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.