1934 A Budapesti Hentesek Ipartestülete évkönyve. 1934. A Budapesti Hentesek Ipartestülete elöljáróságának 1935. évi jelentése a közgyűléshez. A Budapesti Hentesek Ipartestülete alapszabálya. Bp., 1934., Budapesti Hentesek Ipartestülete. Kiadói papírkötés. Benne 1935-ös meghívóval.
1936 A Budapesti Hentesek Ipartestülete Elöljáróságának évi jelentése az 1936. évről. Bp., 1937., Retkes Pál. Kiadói papírkötés, az utolsó lapon lyukkal. + 1941 Budapesti Mészárosok és Hentesek Ipartestülete évkönyve. 1941. A Budapesti Mészárosok és Hentesek Ipartestülete elöljáróságának 1941. évi jelentése. Bp.,(1942),Budapesti Mészárosok és Hentesek Ipartestülete
[Magyar Elek]: Az ínyesmester 1000 új receptje. Bp.,1935., Athenaeum, 255 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, ceruzás bejegyzésekkel az elülső szennylapon, az első pár lap kijár
Az Uj Idők receptkönyve. Bp., 1931, Singer és Wolfner, XVI+272+(8) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Mezőgazdasági zsebkönyv I. Szerk.: Dr. Vajdai Imre. H.n., 1994, Ro-Ka Bt., 301 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 4000 példányban. Dr. Vajdai Imre, a kötet szerkesztőjének dedikációjával és névjegykártyájával.
Cseppjeiben hősök vére forr. Versek az egri borról. Vál., szerk., az előszót írta és a jegyzeteket összeállította: Lisztóczky László. Eger, 2000, Segít a Város Alapítvány. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent 200 számozott példányban, de ez számozatlan példány. A szerző, továbbá Cseh Károly költő és Fejér István fotóművész, és Mandák ...
Nagy Gyula: A hybro broilertartás kézikönyve. Bp., 1978., Hunniahibrid. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban. + Holdas Sándor: A broiler hazájában. (Az amerikai baromfitenyésztésről.) Bp., 1968., Mezőgazdasági. Kiadói kissé szakadt papírkötés. Megjelent 28000 példányban.