Feőkajári Kajáry Károly: Régi magyar gyufacímkék. 4 db számozott példány (101,102,105,114 / 200). Bp.-Békéscsaba, 2015, Cellmed Invest Bt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Vegyes minikönyv tétel, 5 db: A Pápai Nyomda dolgozóinak ex librisei, Lenin a magyar Tanácsköztársaságról, Lenin születésének 100. évfordulójára, A pápai Jókai Mór Városi Könyvtár nyomdatermékei, Tari Eszter művészete
3 kötet a dióhéjban sorozatból: Politikai földrajz + Magyarország oknyomozó története + Római régiségek. Bp., é.n., Aczél Testtvérek. Kiadói papírkötés, sérült.
Habis László, Miskolczi László, Roth Ferenc: VII. fogathajtó világbajnokság, Szilvásvárad. Miskolc, 1985. Minikönyv, 204. (piros) számozott példány, készült 700 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben,
Himnusz- Szózat.: Kölcsey Ferenc-Erkel Ferenc: Himnusz. A gondolattól a világhírig. Összeállította és szerkesztette Radó György. Bp., 1988, Hazafias Népfront és a Magyar Írók Szövetsége. Bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, 20 nyelven. Jó állapotban. Vörösmarty Mihály-Egressy Béni: Szózat. Gondolattól a világhírig. Összeállította és szerkesztette Radó György. Bp., 1988, Hazafias Népfront...