cca 1924 ,,Hóhér", Kerny István budapesti fotóművész hagyatékából pecséttel jelzett vintage trükkfotó, a felvételen Kerny István és Gizella leánya szerepel, 10,3x11,5 cm, karton (sarkán törés) 23x17 cm
cca 1920 Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából hideg pecséttel jelzett, vintage ,,trück" fotó, azaz a nagyítás során készített fotómontázs (rőzsehordó), ezüst zselatinos fotópapíron, 5,4x13,8 cm, karton 9x18 cm
cca 1933 Sióagárd, mosoly-csali szőlő, Kerny István budapesti fotóművész hagyatékából 1 db vintage fotóművészeti alkotás, pecséttel jelzett, 21,3x14,5 cm
Gyertyás László (1947-1994): Múló idő. Nagyméretű művészfotó, hátoldalán feliratozott, több (magyar és külföldi) pecséttel jelzett, sarkain apró lyukakkal / kis sérüléssel, 40x30 cm