Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 15
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2646945
10733
419
Ex libris - small-graphics
5 db vegyes ex libris és kisgrafika tétel, közte jelzettek, 10x10,5 és 17x13 cm közti méretben 2621264
10734
419
Ex libris - small-graphics
Szent Filoména, rézkarc, papír, jelzés nélkül, régi után készült modern metszet, 13x9 cm
2605221
10735
419
Ex libris - small-graphics
2644226
10736
419
Ex libris - small-graphics
Szücs, Pál (1906-1969) : BUÉK 1937 Schäffer Andor. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 15x9,5 cm 2646023
10737
419
Ex libris - small-graphics
Merényi Rudolf (1893-1957): Boldog Új Évet kíván Merényi Rudolf (erotiksu kisgrafika), 1928. Rézkarc, karton, jelzés nélkül, 9,5x6,5 cm, sarkaiban kissé sérült. 2643204
10738
419
Ex libris - small-graphics
Vegyes Ex Libris tétel (Vigh Jutka mesekönyve, Dr. Lustig István, Paris, Galambos Ferenc, 1937 BUÉK, judaika) Vegyes technika, vegyes méret (Bordás Ferenc, Tempinszky István, Fritz Kühn, Toncz Tibor, Radványi Román Károly, Vadász Endre). 2642960
10739
419
Ex libris - small-graphics
Csutak Levente (1940-): Ex libris József Attila. Klisé, papír, 14,5x10,5 cm
1317860
10740
419
Ex libris - small-graphics
1357837
10741
419
Ex libris - small-graphics
2020011
10742
419
Ex libris - small-graphics
2622793
10743
419
Ex libris - small-graphics
Fery Antal (1908-1994): 50 éves a Miskolci Deszkatemplom, 1988. Linómetszet, papír, 15x10,5 cm
1341184
10744
419
Ex libris - small-graphics
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF