16 000 HUF
42,44 EUR, 45,71 USD
Pintér József (1922-2002): Eső után, 1981. Akril, farost. Jelzett. Hátoldalon címkén Pintér József autográf ajándékozási soraival. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 35x50 cm