8 500 HUF
22,55 EUR, 24,29 USD
Pintér József (1922-2002): Fényözön. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalon címkén autográf felirattal. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 16x22,5 cm