7 000 HUF
18,57 EUR, 20,00 USD
Pintér József (1922-2002): Fodor bácsi. Olaj, falemez. Jelzett. Hátoldalon címkén autográf felirattal. Dekoratív fa keretben. 37,5x30 cm