10303. 419. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
30 000 HUF
0 HUF
Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes táj, 1933. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Kiállítva: II. Nemzeti Képzőművészeti kiállítás, Műcsarnok, Bp., 1934. Hátoldalán a kiállítás raglapjával. 40x53 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk