30 000 HUF
79,58 EUR, 85,71 USD
Sárdy Brutus (1892-1970): Őszi alkony, 1940. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Kiállítva: Vitéz Nagybányai Horthy Miklósné Őfőméltósága legmagasabb védnöksége alatt álló "A Magyar Művészetért" mozgalom IV: kiállítása , Műcsarnok, Bp., 1943. Hátoldalán a kiállítás raglapjával. 42x53 cm.