36 000 HUF
95,49 EUR, 102,86 USD
Vadász Endre (1901-1944), 2 db grafika egy keretben: Ablakban (cím nélkül) és Vízaprton (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. Foltos, kissé sérült. 13x19,5 és 18x28,5 cm. Üvegezett fakeretben.