10432.
419. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
36 000 HUF
95,49 EUR, 102,86 USD
Bárány jelzéssel: Könyöklő. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben, 30,5×26,5 cm