10433.
419. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
26,53 EUR, 28,57 USD
Iványi Grünwald Béla jelzéssel: Virágcsendélet. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 56x42 cm