10680.
419. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 500 HUF
14,86 EUR, 16,18 USD
Jelzés nélkül: Hegyek. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 46,5x58 cm