10460.
419. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Kiss E. L. jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 70x50 cm