10431.
419. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
31,83 EUR, 34,29 USD
Nagy Mária jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, kissé sérült. 50×40 cm